Циркуляр стационарен ø315mm 2000W METABO TKHS 315C-2.0WNB 230V
  • Защита от повторно включване: предотвратява от самоволно включване след спиране на тока
  • Универсален стационарен циркуляр в базово изпълнение
  • Идеален за рязане на дъски. летви. плоскости в работилницата или на работната площадка
  • Тих индукционен мотор с моторна спирачка и защита от претоварване - необслужваем и надежден
  • Универсален упор с магнитно водене за точни надлъжни и напречни срязове
  • Регулиране на предпазителя без инструмент
  • Комфортна настройка на наклона на диска отпред на машината
  • Надеждна. прахово боядисана стоманена конструкция и поцинкован плот
  • Сгъваемо удължение на плота
  • Предварително монтирани стойка и мотор
  • Комплекта включва
  • твърдосплавен циркулярен диск (24 зъба)
  • колела за транпортиране и ръкохватки за транспорт
  • универсален упор
  • удължение на плота (550 x 800 mm)
  • приспособления за прахоулавяне
  • избутвач
  • Размери
  • Височина (само на продукта) мерна единице     1000mm
  • Широчина (само на продукта) мерна единице     650mm
  • Дължина (само на продукта) мерна единице     1650mm
  • Тегло (само на продукта) мерна единице     62kg
  • Височина на опаковката мерна единица     460.000MM
  • Широчина на опаковката мерна единица     615.000MM
  • Дължина на опаковката мерна единица     860.000MM
  • Тегло заедно с опаковката - мерна единица     56.500KG
  • Мрежова честота мерна единица     50Hz
  • Мрежово напрежение мерна единица     220 - 240V