Menu
Your Cart

Шоколад Пралин (без лактоза), 100 g

Шоколад Пралин (без лактоза), 100 g

Praliné / Шоколад Пралин (без лактоза), 100 грама е здравословен продукт на белгийската компания Damhert. Този вкусен шоколадов продукт е създаден специално за любителите на шоколад, които предпочитат или имат нужда от безлактозни опции. Шоколадът комбинира нежна текстура и изискан вкус, предлагайки истинска наслада за сетивата. Произведен от белгийската компания Damhert, известна с висококачествените си продукти, шоколадът Пралин е подходящ за хора с непоносимост към лактоза, без да прави компромиси с вкуса.

Предимства на продукта:

● Без лактоза: Пралинът е специално създаден без лактоза, което го прави идеален за хора с непоносимост или алергия към млечни продукти. Това осигурява възможност за наслада от шоколад без негативни ефекти.

● Висококачествени съставки: Използвани са натурални съставки, включително какао, произведено по методите на контролираното био земеделие. Безопасността и качеството на съставките гарантират отличен вкус и текстура.

● Изключителен вкус: Съчетава наситен шоколадов вкус с нежна нотка на лешникова паста, което го прави истинска наслада за любителите на шоколад.

● Многофункционалност: Шоколадът Пралин може да се консумира самостоятелно или да бъде използван в различни десерти, сладкиши и рецепти, добавяйки шоколадов акцент и лешникова нотка. Шоколадът е идеален за закуска, междинно хранене или просто като момент сладост по всяко време на деня.

● Лесно усвояване: Наличието на натурални аромати и чисти масла осигурява лесно усвояване от организма, което е особено важно за хората с чувствителен стомах.

Шоколад Пралин (без лактоза) е перфектен избор за всеки, който иска да се наслади на шоколад, без да се тревожи за съдържанието на лактоза. С уникалния си вкус и аромат, той е истинско удоволствие за всеки, който цени качествения шоколад.

Съставки: захар, напълно дехидратиран млечен продукт без лактоза*, растително масло (палмово масло), какаово масло, лешникова паста (7%), какаова маса, чисто масло (мляко без лактоза*), емулгатор (соев лецитин), готварска сол, натурален аромат (ванилия).

Хранителни стойности:В 100 g:

Енергия

2416 kJ / 580 kcal

Мазнини

39.0 g

От които наситени мастни киселини

21.0 g

Въглехидрати

47.0 g

От които захари

46.0 g

Фибри

2.4 g

Протеини

9.1 g

Сол

0.24 g

Може да съдържа яйце, сусам, лупин, фъстъци и ядки.

Съхранение: На хладно и сухо място, недостъпно за деца!

Годност и партида: Маркирани на опаковката.

Производител: Damhert NV, Белгия

Напишете мнение

Моля впишете се или се регистрирайте, за да напишете мнение
  • Код: 023186 (3852) DMN
Преглеждания: 33
7.76лв.
без ДДС: 6.47лв.